Kontakta oss

    Kontaktformulär

    EW-Fritid - När du vill köpa en ny eller begagnad husbil/husvagn eller boka verkstadstid är du välkommen till oss. Fyll gärna i formuläret nedan.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Försäljning

    Freddi Ramsell
    Försäljning
    Direkt: 0768-18 18 03
    freddi.ramsell@ewfritid.se
    Viktor Ahlbom
    Försäljning
    Direkt: 018-183155
    viktor.ahlbom@ewfritid.se
    Andreas Burlin säljare husbilar och husvagnar
    Andreas Burlin
    Försäljning
    Direkt: 018-183184
    andreas.burlin@ewfritid.se
    Jonathan Bernsten Försäljning Ew-fritid
    Jonathan Bernsten
    Försäljning
    Direkt: 018-183157
    jonathan.bernsten@ewfritid.se
    Anton Svahn säljare av husbilar och husvagnar
    Anton Svahn
    Försäljning
    Direkt: 018-183151
    anton.svahn@ewfritid.se

    Verkstad

    Robin Eriksson verkstadstekniker i uppsala
    Robin Eriksson
    Verkstad
    Direkt: 018-260660
    robin.eriksson@ewfritid.se
    Jesper Skytén
    Verkstad
    Direkt: 018-183180
    jesper.skyten@ewfritid.se
    Göran Tibbling verkstadstekniker i uppsala
    Göran Tibbling
    Verkstad
    Direkt: 018-260660
    boka@ewfritid.se
    Thomas Israelsson Verkstad Ew-fritid
    Thomas Israelsson
    Verkstad
    Direkt: 018-260660
    boka@ewfritid.se

    Rekond

    Joakim Forsberg verkstadstekniker i uppsala
    Joakim Forsberg
    Rekond
    Standardbild i väntan på profilbild
    Harley Krok
    Rekond

    Butik

    Julia Skatt
    Butik
    Direkt: 018-4700750
    butik@ewfritid.se

    Ekonomi

    Standardbild i väntan på profilbild
    Elisabeth Andersson
    Ekonomi
    Direkt: 018-131280
    ekonomi@ewfritid.se
    Standardbild i väntan på profilbild
    Pernilla Ingels
    Ekonomi
    Direkt: 018-260660
    pernilla.ingels@ewfritid.se